Технології

Сенсор автоматичного керування ґрунтообробним обладнанням Geoprospectors Topsoil Mapper

28 Березня 2018 215

Geoprospectors Topsoil Mapper
Geoprospectors Topsoil Mapper
Geoprospectors

Geoprospectors Topsoil Mapper — інноваційний сенсор, призначеним для управління ґрунтообробним обладнанням і зерновими сівалками. Технологія дозволяє здійснювати автоматичне керування гідрофікованим ґрунтообробним обладнанням через систему ISOBUS з урахуванням стану ґрунту.

Система сенсорів в режимі реального часу визначає відповідні параметри ґрунту і відправляє дані на комп'ютер ґрунтообробного обладнання з метою регулювання робочої глибини. Ці датчики встановлюються в передній частині трактора.

Трактор Claas з сенсором Geoprospectors Topsoil Mapper
Трактор Claas з сенсором Geoprospectors Topsoil Mapper

Отримані результати безпосередньо конвертуються комп'ютером сенсора в команди управління ґрунтообробного обладнання, після чого направляються через шину управління ISOBUS на робочий комп'ютер машини.

Topsoil Mapper можна використовувати на будь-якій стадії вегетації і при будь-яких погодних або польових умовах, завдяки чому він є універсальним інструментом для картографування параметрів ґрунту.

До переваг використання Topsoil Mapper відносяться зниження витрати палива, що означає економію коштів, а також ресурсозберігаюча технологія обробки ґрунту.Радимо почитати