Технології

Система ведення штанги обприскувача від Horsch

27 Березня 2018 55

Система ведення штанг обприскувачів від Horsch
Система ведення штанг обприскувачів від Horsch
Horsch

Система управління штангами від компанії Horsch забезпечує точне і безпечне ведення штанг обприскувача над посівами. Такий тип активного ведення штанг закладає основу для аплікації речовин з дуже малою відстанню до цільової поверхні.

Точна адаптація руху штанг до контуру поля стає можливою завдяки абсолютному відділенню штанг від шасі. Негативний вплив вітру і тепла (знесення речовин) можуть таким чином мінімізуватися.

Штанга обприскувача Horsch Leeb
Штанга обприскувача Horsch Leeb

Штанги Horsch Leeb Gestänge підвішені майже без тертя з використанням шарнірів ближче до центру тяжіння. В результаті відцентрові сили, такі як, наприклад, при поворотах, практично не впливають на стан штанг. Щоб адаптувати штанги до контуру місцевості, було розроблено спеціальне управління. Воно дозволяє цілеспрямовано подавати силу в штанги таким чином, щоб, незважаючи на подаючу з двох гідравлічних циліндрів силу штанги, залишалися вільними.

Причіпний обприскувач Horsch Leeb
Причіпний обприскувач Horsch Leeb

Це досягається за рахунок того, що перемикаючий елемент слідує рухам несучого транспортного засобу в реальному часі і таким чином в штанги не подаються ніякі викликаючі перешкоди сили. При необхідності адаптуватися на схилі перемикаючий елемент натискає на еластомірний елемент і прискорює штанги ротаційно.

Потім (майже вже в бажаної позиції) натискається розташований навпроти еластормер і ротаційне рух гальмується. Коливальні рухи машини компенсуються навіть в процесі перемикання. Ця технологія стала можливою завдяки використанню виключно швидкого пропорційного гідравлічного клапана і вдосконалення програми управління з гіроскоп-сенсорикою.Радимо почитати