Технології

Система регулювання опорних коліс незалежно від підсилювачів тяги від Lemken

27 Березня 2018 56

Культиватор Lemken під час обробітку ґрунту
Культиватор Lemken під час обробітку ґрунту
Lemken

Дотримання глибини обробітку ґрунту у напівнавісних культиваторів, в більшості випадків, забезпечується за допомогою встановлених на рамі опорних коліс і котка. На рівнинних ділянках така технологія дає порівняно постійне дотримання заданої глибини обробітку — навантаження опорних коліс при цьому відносно постійна.

При роботі на пересіченій місцевості, навпаки, культиватори, особливо довгі, працюють занадто глибоко при перетині пагорбів і надто поверхово при проходженні через низини. Прийняті системи посилення тяги, які завжди діють через дишло культиватора, а не через триточковий гідропідйомник, хоча і забезпечують у цих умовах хорошу адаптацію до рельєфу, але не дають рівномірної передачі навантаження на трактор.

Культиватор Lemken Smaragd 9
Культиватор Lemken Smaragd 9

Cистема регулювання навантаження опорних коліс реєструється безперервно і служить для гідравлічного регулювання позиції котка. Якщо опорне навантаження знижується, коток піднімається — культиватор заглиблюється в ґрунт до моменту, поки не буде досягнуто встановлене ​​опорне навантаження, і навпаки.

Дія підсилювача тяги незважаючи на систему регулювання залишається практично постійним. Дана система знижує навантаження на водія і слугує забезпеченню постійної якості робіт.Радимо почитати