Технології

Система змінення числа обертів соломотряса New Holland Opti Speed

20 Березня 2018 35

New Holland Opti Speed
New Holland Opti Speed
New Holland

При роботі зернозбиральних комбайнів з соломотрясами на горбистих полях виникають великі втрати зерна, тому що при русі в гору і під гору порушується рівномірність проходження маси через соломотряс. Крім того, деякі обмолочують культури, наприклад кукурудза, вимагають адаптації частоти соломотряса, тому що їх фізичні властивості відрізняються від властивостей зернової соломи.

New Holland Opti Speed
New Holland Opti Speed

Регулююча система Opti-Speed компанії New Holland змінює число оборотів приводних валів соломотряса в залежності від ухилу і культури, яка прибирається. При русі в гору число оборотів знижується, а при русі під гору — збільшується. В результаті в обох випадках товщина вороху стає порівнянна з показниками при збиранні на рівнинних ділянках і, відповідно, втрати зерна стають нижче в порівнянні з варіантом з постійним числом оборотів приводів соломотряса.

Крім того, при виборі налаштувань для комбайна для іншої культури інформаційна система автоматично завантажує число обертів приводів соломотряса, що підходить для даної культури. Такого роду адаптація і регулювання числа обертів приводів соломотряса застосовуються вперше і тому можуть вважатися важливою розробкою у сфері комбайнів з соломотрясами.Радимо почитати