Технології

Датчик вітру і ухилу — автоматична зміна напрямку скидання пожнивних залишків у комбайнів Claas Lexion

20 Березня 2018 40

Датчик вітру і ухилу
Датчик вітру і ухилу
Claas

Рівномірний розподіл подрібненої маси, особливо при великій ширині захвату, стає непростим завданням, яка додатково ускладнюється при бічному вітрі і роботі на схилі. До сих пір комбайнер мав коригувати напрямок скидання подрібненої маси на підставі погляду через дзеркало заднього виду або на зображення з камери.

В результаті при бічному вітрі і роботі на схилі регулювання напрямку скидання було необхідно після кожного поворотного маневру. Датчики вітру і ухилу компанії Claas розташовані на обох задніх фарах комбайна. Виконані у формі пластин, вони фіксують бічний вітер і одночасно кут схилу, розгойдуючись вбік або вперед-назад відповідно до сили вітру.

Вимірюється найбільше відхилення датчика, а також частота цього відхилення, що виключає вплив поривів вітру або підвітряного розташування. Потім радіальний розподільник скидає солому проти вітру і / або вгору по схилу.

За словами компанії, датчик є першим пристроєм, який автоматично регулює рівномірний розподіл соломи та полови за комбайном.Радимо почитати