Технології

Додаток, який дозволяє налаштовувати норму висіву сівалок Monosem

12 Березня 2018 54

Сівалка Monosem
Сівалка Monosem
Traktorist.ua

Додаток для смартфона від французької компанії Monosem дозволяє аграріям миттєво дізнатися про налаштування коробки передач, відповідну необхідній нормі висіву.

Після першого встановлення та введення характеристик сівалки (моделей сівалки і коробки передач, міжряддя і кількості отворів в дисках) користувач повинен лише ввести необхідні показники (норму висіву на гектар або відстань між насінням), щоб дізнатися відповідне передавальне число коробки передач.

Додаток, який дозволяє налаштовувати норму висіву сівалок Monosem
Скріншот екрану з додатком

Додаток запропонує користувачу передавальне число, відповідне необхідним налаштувань (або найближчі передавальні числа). Потім необхідно просто налаштувати сівалку. Вся інформація буде зберігатися в пам'яті для майбутнього використання, також можна зберегти кілька налаштувань. Цей додаток таким же чином допоможе аграріям з налаштуванням пристрою внесення добрив і пристрою внесення інсектицидів Microsem.

Додаток можна скачати з GooglePlay і AppStore. Доступні інтерфейси на п'ятьох мовах (французькою, англійською, німецькою, російською, польською).

QR-Code для скачування додаткуQR-Code для скачування додаткуРадимо почитати