Технології

Система автоматичного бічного зсуву морквозбирального комбайна теребильного типу від Asa-Lift

9 Січня 2018 35

Система автоматичного бічного зсуву комбайна теребильного типу
Система автоматичного бічного зсуву комбайна теребильного типу
Asa-Lift

Посів моркви або цибулі-порею здійснюється, як правило, пневматичною сівалкою пунктирного висіву. Незважаючи на GPS-підтримуваний підсилювач рульового управління, не завжди забезпечується прямолінійний хід посівних рядів.

На практиці це означає, що водій комбайна теребильного типу змушений активно і ретельно протидіяти, щоб оптимально зібрати врожай.

Особливо у самохідних комбайнів передні колеса розташовані далеко перед підкопувальним пристроєм, так що навіть мінімальні кермові руху дуже впливають на ведення по рядках. Крім того, при поганих ґрунтових умовах передні колеса можуть ще додатково зміщуватися. Це призводить до втрати врожаю.

Трьохрядний самохідний комбайн теребильного типу SP 300 з боковим зміщенням підкопучуючого пристрою
Трьохрядний самохідний комбайн теребильного типу SP 300 з боковим зміщенням підкопучуючого пристрою.

Компанія Asa-Lift розробила систему автоматичного бічного зсуву комбайна теребильного типу. Розроблений бічний зсув підкопуючого пристрою на основній рамі самохідного комбайна теребильного типу. Рядки охоплюються за рахунок копіра і підкопувальний пристрій ведеться автоматично оптимально по рядках.

Таким чином водій зосереджений на інших завданнях і реалізує більш високу швидкість збирання врожаю. Втрати врожаю значно мінімізуються.

Всі самохідні комбайни Asa-Lift теребильного типу можуть бути оснащені даними нововведенням.