Технології

Система динамічного включення секцій Amazone Dynamic Spread для розкидачів добрив

22 Грудня 2017 34

Схема роботи системи DynamicSpread
Схема роботи системи DynamicSpread
amazone.ru

Amazone Dynamic Spread — система динамічного включення секцій для розкидачів добрив на для навісного розкидача Amazone ZA-TS Hydro та причіпного Amazone ZG-TS Hydro.

Система DynamicSpread дозволяє працювати розкидам добрив з максимально високою точністю на вузьких ділянках поля і клинах, а також при наявності перешкод. Основою служить нова розробка програмного забезпечення для для вінчестера обох розкидачів.

Amazone ZA-TS Hydro
Amazone ZA-TS Hydro

У комбінації з GPS-Switch, а також терміналами Amatron 3, CCI 100 або Amapad від Amazone нове ПЗ здатне включати 64 або 128 секцій, так що забезпечується динамічна адаптація ширини розподілу і норми внесення. З 64 або 128 секціями DynamicSpread працює за межами актуальних ISOBUS-стандартів. Це означає, що з терміналами Amazone таке високе число секцій можливо завжди.

Amazone ZG-TS Hydro
Amazone ZG-TS Hydro

Базова конструкція розкидачів ZA-TS Hydro і ZG-TS Hydro вже розрахована на високу точність динамічного включення секцій. Розкидачі оснащені механізмом регулювання розподіляючої системи, а також розподільними дисками з гідравлічним приводом з ліво- і правобічну адаптацією числа обертів. Таким чином, можна швидко і точно регулювати ширину захвату і норму внесення в залежності від структури площ.

Найважливішими перевагами динамічного включення секцій DynamicSpread є висока точність і в зв'язку з цим економія добрив. Так вдосконалюється внесення добрив на вузьких ділянках поля і клинах, а також в області перешкод. Переваги виявляються тим сильніше, чим більше ширина захоплення, чим вище швидкість руху і чим більше виражена нерівномірність структури площ.Радимо почитати