Технології

Причіпний бункер з одноосьовим шасі Amazone XTender-T

13 Грудня 2017 64

Причіпній бункер з одноосьовим шасі Amazone XTender-T
Причіпній бункер з одноосьовим шасі Amazone XTender-T
Amazone

Amazone XTender-T — причіпний бункер з одноосьовим шасі, який сконструйований для господарств, які під час обробітку ґрунту культиватором або компактною дисковою бороною дозволяють одночасно вносити добрива і/або посівний матеріал.

XTender-T можна застосовувати для комбінованого компенсуючого підживлення для розкладання соломи або посіву проміжних культур або без внесення стартової дози добрив. Комбінація цих операцій з обробітком ґрунту дозволяє значно підвищити їх ефективність.

Бункер XTender-T может бути використаний з тракторами потужністю до 600 к.с. Завдяки власному шасі бункер можна застосовувати також з тракторами, які мають обмежену підйомну силу або зовсім не мають підйомного механізму. Зчеплення машини з бункером XTender-T здійснюється через стандартні нижні тяги категорії 3 або 4N.

Причіпний бункер Amazone XTender-T
Причіпний бункер Amazone XTender-T

За допомогою такої підвіски XTender-T можна також комбінувати з знаряддями других виробників. На тому чи іншому знарядді повинні бути передбачені та адаптовані магістралі подачі. Оскільки максимальне опорне навантаженя підвіски складає 4 500 кг, то використання дуже великих машин, наприклад, 12-метрової компактної дискової борони Catros 12003-2TS з бункером XTender-T також не представляє ніяких проблем.

XTender-T, який в базовому оснащенні поставляється у вигляді односекційного бункера, має об'єм 4 200 л. В якості опції пропонується також двосекційний варіант 50/50, так що добрива і посівний матеріал або два різних сорти добрив можна, не змішуючи, легко транспортувати.

 Причіпний одноосьовий бункер Amazone XTender-T
Причіпний одноосьовий бункер Amazone XTender-T

У задній частині бункера розташовані два дозатора з сервоприводом, зі зручним доступом, які розраховані на норму внесення від 2 до 400 кг/га. Управління та регулювання XTender-T здійснюється через ISOBUS, так що машиною можна керувати за допомогою ISOBUS-терміналу від Amazone або іншого ISOBUS-терміналу.

Окрім того, в якості спеціального оснащення Amazone пропонує для бункера XTender-T  термінал TwinTerminal 3.0, з метою полегшення проведення механізаторові калібрування і видалення залишків. Завдяки ISOBUS-регулювання з XTender-T можливо також диференційоване внесення добрив.Радимо почитати