Технології

Ножові диски Väderstad CrossCutter Disc на культиваторах Väderstad Carrier

23 Листопада 2017 79

Ножові диски Väderstad CrossCutter Disc на культиваторах Väderstad Carrier
Ножові диски Väderstad CrossCutter Disc на культиваторах Väderstad Carrier
Traktorist.ua

Väderstad CrossCutter Disc — ножові диски, які встановлюються на дискові культиватори Väderstad Carrier з робочою шириною від 3,0 до 12,25 метра.

Диск CrossCutter Disc забезпечує хороші результати роботи по стеблах ріпаку та сидеральних культур, а також по стерні зернових та по оранці та здатен здійснювати якісний обробіток при низькій потребі тягових зусиль трактора, оскільки поверхневий обробіток можна виконувати на швидкості до 20 км/год.

Результати по стерні ріпаку

Після збирання ріпаку дуже важливим є забезпечити проростання насіння падалиці. Сходи падалиці після проростання можна буде знищити наступним проходом агрегату, що покращить чистоту поля для вирощування наступних культур, якщо такі заходи не проводити велика ймовірність того, що насіння падалиці будуть проростати в посівах наступної культури.

Завдяки спеціальній формі дисків CrossCutter Disc та шведській сталі забезпечується повне підрізання та інтенсивне перемішування рослинних решток з ґрунтом у верхньому оброблювальному шарі. Це сприяє створенню сприятливих умов по всій площі поля для проростання насіння падалиці та бур’янів.

Оскільки кожен CrossCutter Disc монтується на індивідуальну стійку культиватора Carrier, кріплення яких містить гумові амортизатори, культиватор має хорошу здатність копіювати мікрорельєф поверхні поля, що забезпечує хорошу якість обробітку.

Ножові диски Väderstad CrossCutter Disc
Ножові диски Väderstad CrossCutter Disc

Повне підрізання вирощувальних сидеральних культур

Окрім того диски CrossCutter Disc здійснюють повне підрізання вирощувальних сидеральних культур.

Інтенсивно працюючи на робочій глибині 2-3 см, CrossCutter Disc уникає глибокого змішування залишків культур. Це повністю знищує сидеральну культуру, а також мінімізує ризик росту сидератів в посівах наступної культури.

CrossCutter Disc також демонструються хороші результати роботи по стерні зернових культур та допоможе боротися з бур'янами.

Диски CrossCutter Disc виготовляються на заводі Svensk Presshärdnig (SPH) в Швеції з шведської сталі марки V-55, діаметром 450 мм. Завод SPH спеціалізується на виготовленні високоякісних робочих органів та входять до складу компаній Väderstad Group.Радимо почитати