Технології

Рама для сівалок Monosem MultiSlide

14 Листопада 2017 173

Шасі Monosem MultiSlide
Шасі Monosem MultiSlide
Traktorist.ua

Monosem Multislide — універсальна рама MultiSlide для сівалок Monosem. На рамах використовується розсувна система дозувальних пристроїв, що дозволяє підлаштовувати агрегат під різну ширину міжрядь.

Компактна рама

Рами MultiSlide мають робочу ширину 4 м, 4,5 м та 6 м. Вони оснащені складними секціями та мають транспортну ширину 3 м (на 4-метровій версії транспортна ширина складає 2,55 м). Гідравлічна система ковзання дозувальних пристроїв можлива завдяки грейферному механізму на цих пристроях та рейкам, інтегрованим у раму. Дозувальні блоки можуть ковзати по всій ширині рами, дозволяючи застосовувати різні конфігурації. 

Cистема дозволяє швидко зменшити виступ рами. Зменшений виступ рами та обмежена вага сівалки дозволяють використовувати агрегат у зчіпці з тракторами середньої потужності. Рама має 2 передні колеса шириною 26x12, на яких можна швидко підлаштувати ширину колії під ширину міжряддя (рама з робочою шириною 4 м оснащена колесами 23x10,5 з фіксованою шириною).

Безліч конфігурацій

Ширина міжряддя може становити від 45 см до 80 см (крок регулювання 2,5 см), залежно від конфігурації. Все це завдяки системі штанги з механізмом блокування валу без шпильки. Ця система дозволяє використовувати всі можливі варіанти міжрядь:

- рама 300C450 MultiSlide: 6 рядів з міжряддям від 75 до 80 см і 7 рядів від 50 до 60 см, або 6 рядів від 75 до 80 см і 9 рядів від 45 до 50 см (транспортна ширина 3 м),

- рама 300C600 MultiSlide: 8 рядів з міжряддям від 75 до 80 см і 9 рядів від 55 до 60 см (транспортна ширина 3 м),

- рама 255C400 MultiSlide: 6 рядів з міжряддям 75 см і 7 рядів від 50 до 60 см (транспортна ширина 2,55 м)

Електропривід

Рами MultiSlide можуть бути оснащені електричними дозувальними апаратами Monoshox NG Plus ME або NG Plus 4E. Опціонально доступна система для внесення інсектицидів та/або гербіцидів Microsem з електроприводом MicroDriveVE. Дозувальний пристрій та система Microsem управляються через електронний блок керування та з кабіни трактора через термінал Touch Mini, Touch, Touch Pro та будь-який інший ISOBUS-сумісний термінал.

Контролери TS-CS та TC-GEO мають сертифікат AEF, блок керування сівалки може управляти автоматичним вимиканням рядів та змінною нормою висіву, базуючись на рекомендаційній карті. Опціонально система внесення добрив доступна з дисковими сошниками та фронтальним розміщенням.Радимо почитати