Технології

Технологія точного висіву Lemken DeltaRow на сівалці Azurit

7 Листопада 2017 231

Висівні секції сівалки Lemken Azurit
Висівні секції сівалки Lemken Azurit
Lemken

Lemken DeltaRow — система точного висіву на сівалці Azurit. У технології DeltaRow компанія Lemken відмовилася від традиційної методики розподілу посівного матеріалу окремими рядами. Замість цього розробники компанії передбачили розподіл в шаховому порядку в два ряди на відстані 12,5 см, що забезпечує збільшення вільної площі для кожної рослини на 70%, завдяки чому рослини отримують більше води і поживних речовин.

Це забезпечує підвищення врожайності в граничних положеннях, в несприятливих погодних умовах і умовах місцевості. Крім того, краще покриття ґрунту захищає від розмивання.

 

Сівалка Azurit призначена для точного посіву кукурудзи, сої, соняшнику та ріпаку на швидкості до 15 км/год.

Процедура висіву починається з прибирання пожнивних залишків і каменів за допомогою двох спеціальних зсувних дисків. Потім сошник для внесення добрив закладає між рядами борозенку з добривами точно посередині посівного ряду, яку закриває встановлений за ним трапецієподібний ущільнюючий коток. Трапецеподібні кільця також виконують попереднє ущільнення рядів.

Сівалка Lemken Azurit + Solitar 25
Сівалка Lemken Azurit + Solitar 25

Висіваючі пристрої заповнюються з центрального контейнера для насіння за допомогою функції «Насіння за запитом». Два синхронізованих диска забезпечують поперемінно подачу зерен на два дводискових сошника сівалки DeltaRow. Вони приводяться в рух двома колесами ведення глибини, встановленими між сошками, і висівають посівний матеріал точно в попередньо ущільнену область. В кінці процесу V-подібний притискний коток закриває обидва посівних ряда.

Для прокладки технологічної колії передбачена можливість відключення окремих рядів в системі DeltaRow. При цьому можна налаштувати будь-який обсяг висіву, що забезпечує постійну кількість рослин на гектар.

Ширина колії становить до 87,5 см. Ширина міжрядь сівалки Azurit може бути скорочена до 37,5 см.

Завдяки використанню двох синхронізованих висівних дисків, кожен диск подає кожне друге зерно, що забезпечує зменшення радіусу, а, отже, і зниження окружної швидкості. Часовий інтервал процесу подачі достатній для точного поздовжнього розподілу посівного матеріалу.Радимо почитати