Технології

Пресувальна камера OptiForm Ultra на прес-підбирачі Massey Ferguson 2370 Ultra HD

10 Жовтня 2017 37

Пресувальна камера OptiForm Ultra
Пресувальна камера OptiForm Ultra
AGCO

OptiForm Ultra — вдосконалена пресувальна камера, яка має ширину 4 м, що на 0,7 м довше (20%) існуючих моделей XD.

Новий дизайн з відкритим кутом забезпечує оптимальну форму тюка, незалежно від культури і умов.

«Кільце ущільнення» обладнане важчими та міцнішими компонентами, які були розроблені для роботи з високими навантаженнями, які передбачають налаштування прес-підбирача.

Двері ущільнювача мають нову конструкцію, що дозволяє гідроциліндрам здійснювати колосальний тиск для забезпечення максимальної щільності та надійності.

Діаметр гідроциліндрів складає 178 мм, що на 55% більше, ніж в існуючих моделях серії XD. Це дозволяє значно збільшити параметри ущільнення.

Прес-підбираче Massey Ferguson 2370 Ultra HD оснащений пресувальною камерою OptiForm Ultra в роботі
Прес-підбирач Massey Ferguson 2370 Ultra HD оснащений пресувальною камерою OptiForm Ultra

Максимальна сила прес-підбирача MF 2370 Ultra HD складає 760 кН, що ставить його в окремий клас.

Серія Ultra HD має найбільшу пресувальну камеру, проте вона відрізняється не тільки розмірами. Новий профіль дверей та здатність витримувати високі навантаження при ущільненні є ключовими факторами, які забезпечують відмінну якість пресування тюків на прес-підбирачі MF 2370 Ultra HD.

Пресувальна камера OptiForm Ultra разом з новими гідроциліндрами дозволяють витримувати високі навантаження, що забезпечують відмінну якість пресування.

Нова спрощена конструкція лотка пресувальної камери міцна і може бути переведена в транспортне положення з кабіни через термінал. В транспортному положенні лоток захищений пружинним зачепом.