Технології

10,4-дюймовий термінал Fendt Varioterminal

15 Вересня 2017 140

10,4-дюймовий термінал Fendt Varioterminal
10,4-дюймовий термінал Fendt Varioterminal
Fendt

Fendt Varioterminal 10.4'' — термінал, в якому об'єднані функції управління трактором і робочими знаряддями, відеокамерою, а також функції визначення місця розташування та документування.

Проста і практична конфігурація дисплея може відображати на дисплеї плвнийний екран, дві половинки різних екранів, а також чотири окремих екрани для чотирьох різних функцій.

Сенсорний дисплей виготовлений з міцного скла розширенням 800 x 600 пікселів і 16 мільйонів кольорів забезпечують чітке зображення, навіть в нічному режимі. Сенсорний екран реагує чутливо і швидко. Можна також використовувати для управління кнопки.

Багатофункціональний джойстик

За допомогою багатофункціонального джойстика можна легко і точно управляти функціями трактора. 4-позиційний джойстик дозволяє плавно прискорювати Fendt 700 Vario.

Джойстик зручно лягає в долоню, багаточислені функції можна активувати безпосередньо на важелі: круїз-контроль, пам'ять швидкості, гідравліка і додаткові автоматизовані функції, такі як управління на повороті в кінці смуги.

Клапани можуть бути вільно призначені через Varioterminal і викликані натисканням кнопки на джойстику.

Пам'ять на 25 одиниць навісного обладнання

Всі налаштування з Varioterminal можна зберігати під унікальним ім'ям для їх використання в подальшому.

Наприклад, в разі налаштування обертів двигуна або швидкості круїз-контролю або ж визначенні конфігурації гідравліки і зчіпки ці налаштування при необхідності можуть бути легко завантажені повторно і відрегульовані.

Природно, оператори також можуть зберігати свої особисті призначені для користувача налаштування.

10,4-дюймовий термінал Fendt Varioterminal
Фото: 10,4-дюймовий термінал Fendt Varioterminal

1. Fendt Varioterminal 10.4'';

2. Мембранна клавіатура для включення ТМS, Variotronic, вибору швидкісного діапазону, включення 4WD і блокування диференціалу, підвіскипереднього моста і вибору передньовстановлених оборотів ВВП;

3. Діапазон педалей;

4. Блок електрогідравлічного управління заднім механізмом навіски включає перемикач швидкого підйому, регулятор глибини і привід ВВП (опційно для переднього механізму навіски);

5. Органи управління гідравлічними модулями 5-7;

6. Рукоятка управління дросельної заслонки;

7. Важіль з хрестоподібною кулісою для 1-го і 2-го блоків управління допоміжною гідравлікою;

8. Кнопки пам'яті обертів двигуна;

9. Кнопки круїз-контроля;

10. Багатофункціональний джойстик з кнопками 3-го і 4-го блока для управдіння допоміжною гідравлікою і система управління на поворотних полосах Variotronic.Радимо почитати