Технології

Система контролю висіву Väderstad SeedEye

2 Грудня 2019 101

Väderstad SeedEye
Väderstad SeedEye
vaderstad.com

Väderstad SeedEye — система контролю висіву, яка за допомогою унікальних датчиків забезпечують точне уявлення щодо кожного окремого квадратного метра в полі. Отримавши доступ до точних даних, аграрій може приймати обґрунтовані рішення для підвищення ефективності та максимального результату в рослинництві.

Використовуючи Väderstad SeedEye, користувач задає бажану норму висіву насіння в кількості на квадратний метр. У полі датчики точно підраховують кількість насіння, що проходить через кожну індивідуальну висівну трубку.

Поєднуючи цю інформацію з даними швидкості руху сівалки з радара, подача насіння регулюється в автоматичному режимі, щоб підтримувати задану кількість висіву насіння на квадратний метр.

Сівалка Väderstad в агрегатуванні з трактором John Deere на полі

SeedEye автоматично коригує норму висіву насіння під час руху, тому його не потрібно калібрувати. Це підвищує зручність використання та ефективність роботи в полі.

У кабіні механізатор має повний контроль над процесом висіву за допомогою системи управління Väderstad E-Control, встановленої на планшет iPad.

Повний контроль над сівбою

SeedEye допомагає аграрію повністю контролювати процес висіву, тим самим даючи йому можливість оптимізувати результат на полі.  Підраховуючи насіння на квадратний метр, замість ваги на гектар, результат висіву більше не залежить від змін величини розміру насіння, його вологості або сорту. 

Таким чином, фермер може підвищити точність та оптимізувати потенціал вирощуваного сорту. З’єднання з навігаційним контролером задач ISOBUS також дає змогу змінювати норму висіву та вимикати секції.

Розширення доступу до інформації є актуальною проблемою у точному землеробстві. Оскільки SeedEye підраховує кожну насінину, що проходить через висівні трубки, процес сівби відображається в реальному часі. Якщо має місце відхилення від норми SeedEye надає негайне попередження, щоб будь-який вплив на процес висіву оперативно вирішувався.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати