Технології

Платформа для обміну даними Amazone myAgrirouter

2 Грудня 2019 107

Amazone myAgrirouter
Amazone myAgrirouter
go.amazone.de

Amazone myAgrirouter — універсальна платформою, яка дозволяє фермерам і керівникам МТС обмінюватися даними машин і аграрного програмного забезпечення різних виробників.

Кожен користувач може створити власний myAgrirouter-аккаунт і скласти індивідуальний потік даних, що складається зі своїх машин і систем менеджменту. Тільки він програмує шляху в контрольному центрі, за якими його дані будуть передаватися в подальшому. При цьому користувач визначає, які виробники, постачальники послуг або консультанти можуть мати доступ до його персональних даних.

Передача даних зумовлюється файлом даних і не принципова. Додаток myAgrirouter транспортує дані, але не зберігає їх. Таким чином, користувач зберігає суверенітет своїх персональних даних, і тільки він має можливість надавати доступ до своїх даних того чи іншого фахівця.

Платформа myAgrirouter

myAgrirouter спрощує обмін даними, тим самим, і хід виробничих процесів. При цьому скорочує адміністративні витрати і підвищує рентабельність. Додаток виступає в ролі єднальної ланки між ISOBUS-терміналом управління AmaTron 4 і платформою даних.

За рахунок створення точки доступу через смартфон дані, такі як аплікаційні карти або дані завдань, можуть через додаток myAgrirouter передаватися від будь-якої системи Farm Management Information System (FMIS) на термінал AmaTron 4, який оснащений Wlan-роз'ємом.

Оброблювані завдання можуть відображатися на AmaTron 4 і передаватися для документування через додаток myAgrirouter в систему Farm Management Information System. Таким чином, формується простий і безпечний шлях для трансферу персональних даних.

Додаток myAgrirouter доступна  для смартфонів iOS і Android, а також планшетів.

 Радимо почитати