Технології

Система контролю глибини висіву Precision Planting SmartDepth

12 Листопада 2019 139

Precision Planting SmartDepth
Precision Planting SmartDepth
agritechnica.com

Precision Planting SmartDepth — система, яка контролює глибину висіву автоматично і точно відносно поточних умов ґрунту, таких як рівень вологи.

Для цього оператор визначає діапазон висіву, тобто мінімальну і максимальну глибину, і вводить мінімальну вологість. В процесі висіву система SmartDepth вимірює та аналізує різні рівні вологи на різних глибинах у режимі реального часу.

При цьому вона автоматично збільшує глибину висіву за необхідності, використовуючи електричний привід. Таким чином, кожне насіння отримує достатньо вологи у ґрунті для надійного проростання.

Автоматично розміщуючи насіння на глибинах, де рівень вологи достатній, система забезпечує рівномірне проростання, а також більш рівномірний урожай. Оскільки розміщення насіння адаптується до різних умов у полі, це зменшує ризик поганого проростання.

Система, ймовірно, заощаджує насіння, оскільки операторам не доведеться враховувати додаткові обсяги для потенційно більш високих норм висіву, які містять більш вузькі цільові відстані та менші обсяги, ніж оптимальний урожай.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати