Технології

Проактивний контролер пропускної здатності комбайна від John Deere

12 Листопада 2019 89

Комбайн John Deere на збиранні кукурудзи
Комбайн John Deere на збиранні кукурудзи
Traktorist.ua

Контролери пропускної здатності на зернозбиральних комбайнах не можуть реагувати на зміни умов збирання врожаю, допоки матеріал вже не знаходиться в жатці, у впускному каналі або в молотильному агрегаті.

При екстремальних змінах умов збирання врожаю таких як лежачі культури, часткові розриви та бур'янисті ділянки, це призводить до відповідно високого перевантаження або недовантаження в поєднанні зі швидкістю руху, яка занадто різко змінюється. В таких умовах контролер пропускної здатності часто відключається.

John Deere вирішує цю проблему з проактивним контролером пропускної здатності. 3D-камери виявляють ситуацію перед комбайном так само, як активний водій. Висота врожаю, лежачий урожай з напрямком лежання, прогалини, проїзні смуги та прибрані площі виявляються та класифікуються за допомогою так званого «машинного навчання».

Комбайн John Deere на полі

До того ж, система також використовує дані вегетаційних моделей, які складаються з карт біомаси, згенерованих за допомогою супутникових або інших технологій. Сигнали камери та біомаси також можна використовувати окремо у кожному конкретному випадку. Як тільки зернозбиральний комбайн починає збирати урожай, система обчислює регресійні моделі з даних реального часу та географічною прив’язкою.

Отже, умови збирання перед машиною відомі, як стратегії, які все ще задає водій. Зернозбиральний комбайн об'єднує всі значення датчика, а потім пристосовує свою швидкість руху та свої налаштування до урожайної ситуації.

Проактивний комбайн працює вперше автоматично, як і комбайн, керований активним досвідченим водієм. За допомогою цієї технології John Deere зробив серйозний крок у подальшому розвитку автоматизації збирання врожаю.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати