Технології

Система моніторингу процесів очищення та сортування в картоплезбиральних комбайнах Grimme SmartView

11 Листопада 2019 89

Grimme SmartView
Grimme SmartView
agritechnica.com

Grimme SmartView — технологія моніторингу процесів очищення та сортування на картоплезбиральних комбайнах, що мають також збирачі та оператора, який використовує та взаємодіє через систему.

Пропонуючи функції масштабування, уповільнений рух в реальному часі та налаштовані перегляди камер на екрані дисплея Multi-Touch, система покращує моніторинг потоку врожаю та позбавляє від необхідності коригування камер вручну.

Ropa R-Connect

Монітор Ropa R-Connect фокусується на інтелектуальних та повністю автоматизованих камерах з комбайнів цукрових буряків до так званого Інтернет-порталу R-Connect, який пропонує платформу фермерського управління та логістики.

Подача з камери урожаю буряка перед збиранням та з вивантажувального елеватора доступні на Інтернет-платформі, що допомагає менеджерам контролювати якість обробки на комбайні, а також всі дані та завдання роботи, тому менеджери можуть віддалено підтримувати операторів.

Ці два вироби — це перший крок до повністю автоматизованих налаштувань комбайнів. Крім того, пропонуючи можливість оптимізувати процеси на комбайні, системи також дозволять заощадити дорожні витрати на інженерне обслуговування та покращити логістику, а отже, і якість врожаю при його доставці на завод.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати