Технології

Захисний екран для гусеничних тракторів від Pfanzelt

8 Листопада 2019 63

Захисний екран Pfanzelt
Захисний екран Pfanzelt
agritechnica.com

Захисний екран від Pfanzelt прикріпляється до гусеничного трактора Moritz і відкривається, коли трактор знаходиться біля дерева. Охоплюючи дерево на відстані 2 м від землі, екран забезпечує ефективний захист лісорубам, особливо на підготовчій фазі.

Для фактичної вирубки лише одна половина екрану залишається відкритою, щоб гідравлічна потужність була доступна для фактичної вирубки. На відміну від існуючих рішень, де захисний екран відсторонений від форвардера, це рішення пропонує перевагу в тому, що лісоруби не працюють під незахищеним краном.

Ще одна перевага полягає в тому, що новий екран використовується разом із гусеничним трактором, який в експлуатації коштує дешевше, ніж форвардер.

Особливо з огляду на збільшення мертвої деревини в лісах внаслідок зміни клімату, цей екран є внеском у безпеку праці на лісових роботах. Незважаючи на те, що трактор може не мати можливості переходити на будь-який тип місцевості, екран представляє ефективний та порівняно незатратний спосіб підвищення безпеки праці для лісорубів.Радимо почитати