Технології

Трансмісія для великих прес-підбирачів New Holland Power Shift Function

7 Листопада 2019 77

Прес-підбирач New Holland оснащений трансмісією Power Shift Function
Прес-підбирач New Holland оснащений трансмісією Power Shift Function
New Holland

New Holland Power Shift Function (розробка спільно з Walterscheid) — трансмісія для великих прес-підбирачів, завдяки якій, відносно поточного крутного моменту трактора, коробка передач зміщується вгору до бажаної швидкості маховика.

Система Power Shift Function дозволила розробникам збільшити швидкість маховика та випускний сигнал, зменшуючи при цьому інерцію та розміри маховика. Зміщення виконуються за допомогою багатодискових муфт зчеплення з внутрішнім охолодженням.

Багатодискові гальма з внутрішнім охолодженням, які також вбудовані в коробку передач, уповільнюють поршень, коли він знаходиться в оптимальному вихідному положенні. Це також служить аварійними гальмами, які зупиняють поршень протягом восьми секунд.

Система також знижує ризик виникнення пожежі, оскільки видаляє гальмо маховика з запиленого середовища. За допомогою цієї інтелектуальної системи управління можна також вибрати необхідний режим обслуговування. 

Концепція приводу для великих прес-підбирачів допомагає валу відбору потужності трактора у запуску важкого маховика, тим самим захищаючи трактор і муфту відбору потужності. Гальма, які тепер вбудовані в коробку передач, приводять маховик у безпечну та ефективну зупинку та значно знижують небезпеку виникнення пожежі.Радимо почитати