Технології

Система обмолоту та сепарації New Holland CX

7 Листопада 2019 82

New Holland CX
New Holland CX
agritechnica.com

New Holland CX — система обмолоту та сепарації, яка використовується на зернозбиральних комбайнах компанії New Holland.

Вперше з часу створення била молотильного апарату, New Holland сегментував били, які раніше були суцільними по всій ширині, та зміщував їх один до одного. Ця конфігурація призводить до безперервного процесу обмолоту зі зменшеним ударом та посиленим ефектом тертя. Це, у свою чергу, збільшує сепарацію зерна на молотильному підбарабанні, а разом з цим і обмолот.

Молотильний барабан більш рівномірно приймає обмолочені культури з похилого конвеєра, а типові утворювані шуми — майже не чутні. Момент інерції маси збільшується більш важким молотильним барабаном, зменшуючи піки навантаження.

Крім того, в зернозбиральний комбайн вбирається більше пилу. До того ж, вперше направляючі рейки з нержавіючої сталі на солом'яному барабані покриті поліуретаном. Цей більш м'який матеріал створює більш еластичний вплив проти залишків зерна, зменшуючи розбивання зерна.

За словами розробника, завдяки цьому, технологія обмолоту та сепарації CX збільшує обмолот і якість роботи, а разом з цим і ефективність прохідних комбайнів.Радимо почитати