Технології

Пристрій для видалення шпагату на пресах-грануляторах Premos від Krone

7 Листопада 2019 74

Пристрій для видалення шпагату на пресах-грануляторах Premos
Пристрій для видалення шпагату на пресах-грануляторах Premos
Krone

Автоматичний пристрій для видалення шпагату на стаціонарних пресах-грануляторах Premos від Krone, за словами розробника, підвищує ефективність гранулювання та покращує безпеку праці.

Зерно, насіння ріпаку та солома кукурудзи є затребуваною сировиною у сільському господарстві та промисловості. Солому можна продавати у вигляді пелетів (гранул), подрібненої соломи або солом'яного порошку.

Заготовлену солому розбивають на квадратні тюки різного розміру, які, наприклад, потрібно розбити перед переробкою в пелети. Однак проблема полягає в тому, що спочатку потрібно видалити шпагат, а це доволі неприємна ручна робота в запиленому середовищі.

Krone Premos

Автоматичний знімач шпагату на стаціонарному пресі-грануляторі Premos обрізає шпагат, виймає його з тюків, котушок і поміщує в контейнер в автоматизованій послідовності.

На першому етапі трикутний ніж ріже шпагат у нижній частині тюка, тоді як граблі на вершині збирають і подають його до гідравлічної котушки. Під час обертання він намотує струни і потім поміщає котушку в контейнер. Оператор може віддалено перервати автоматичну послідовність. 

Як заявляє виробник, система забезпечує значне вдосконалення щодо безпеки праці, комфорту оператора, простоти використання та продуктивності.Радимо почитати