Технології

Блок управління Lemken CCI A3

21 Жовтня 2019 151

Lemken CCI A3
Lemken CCI A3
Lemken

Lemken CCI A3 — блок управління ISOBUS з програмованими кнопками і позначеннями в цифровому форматі. Система розроблена у співпраці з мережею CCI та встановляється на причіпні обприскувачі Sirius 12 і Vega 12.

Джойстик CCI A3 з конфігурованим сенсорним дисплеєм об'єднує в собі різні технології. Оскільки механізатор завжди бачить, які саме функції виконують ті чи інші кнопки в певний момент часу, йому не потрібно запам'ятовувати їх призначення.

Екран CCI A3 ділиться на різні поля за допомогою знімних решіток (сіток), всередині яких відображаються значки виконуваних функцій. У комплект поставки входять три різних сітки: на 8, 9 і 10 полів. Сітку можна змінити дуже швидко. CCI A3 розпізнає заміну автоматично. Перемички сіток відчутно відокремлюють кнопки один від одного і забезпечують впевнене управління навіть без зорового контакту.

Блок управління Lemken CCI A3

CCI A3 реагує на кожну операцію введення звуковим сигналом і вібрацією, повідомляючи механізаторові, що запущена їм функція виконується.
Для наявних пристроїв, які підтримують стандарт AUX-N, але не можуть передавати значки для управління по протоколу ISOBUS на блок управління CCI A3, також розроблено рішення.

Тепер у користувача є можливість вибрати для кнопок значки з бібліотеки зображень. Ці значки зберігаються на блоці управління CCI A3, і їх можна прикріпити до кнопок через меню налаштувань. Так, наприклад, для підйому штанги польового обприскувача і вилучення шланга з бочки для гною можна використовувати одну і ту ж кнопку.Радимо почитати