Технології

Термінал управління навісним знаряддям будь-якого виробника Lemken CCI 800

21 Жовтня 2019 183

Lemken CCI 800
Lemken CCI 800
Lemken

Lemken CCI 800 — термінал управління з підтримкою ISOBUS, маленький побратим вже відомої моделі CCI 1200, що оснащений сенсорним дисплеєм діагоналлю 8 дюймів для відображення найважливіших даних.

Вбудований універсальний термінал (UT) дозволяє працювати з навісними знаряддями будь-якого виробника, які підтримують протокол ISOBUS. Додатки для автоматичного перемикання секцій і регулювання внесення забезпечують максимальну точність в роботі.

Завдяки компактним розмірам, всього 221x151 мм, термінал можна легко встановити в будь-який кабіні. У корпусі передбачено спеціальне поглиблення, щоб користувач міг надійно утримувати пристрій навіть під час руху по нерівній поверхні.

Термінал управління CCI 800

Такий невеликий розмір ідеально підійде фермерам, які під час роботи вважають за краще концентруватися на одному додатку. Додатково можуть бути відображені зменшені вікна двох інших додатків, які при цьому не перекривають вікно основного додатка.

Управління терміналом CCI 800 влаштовано за аналогією зі смартфоном і здійснюється за допомогою жестів. Інноваційний інтерфейс дозволяє швидко знайти потрібний параметр. Всі настройки наочно об'єднані в одному розділі. Для складних завдань, наприклад для вибору правильного часу затримки автоматичного перемикання секцій, передбачений майстер покрокового налаштування.

Тепер CCI 800 автоматично і з високою точністю вмикає і вимикає по 254 секції для чотирьох різних пристроїв на вже обробленої площі або на поворотній смузі.

Термінал управління навісним знаряддям CCI 800

Для диференційованого внесення по картах можна використовувати до 32 різних значень норми внесення на кожен пристрій. Крім того, можна використовувати до 4 карт диференційованого внесення одночасно, наприклад, для комбінованого розподілу насіння і добрив в залежності від площі ділянки.

Термінал CCI 800 сертифікований AEF і підготовлений для роботи з платформою agrirouter, що підтримує обмін даними з машинами різних виробників.Радимо почитати