Технології

Система вузлозв'язів Case IH TwinePro

11 Жовтня 2019 144

Трактор та прес-підбирач Case IH в роботі
Трактор та прес-підбирач Case IH в роботі
Case IH

Case IH TwinePro —  система вузлозв'язів, яка встановлена на прес-підбирачах серії LB4 від компанії Case IH. Технологія, за словами розробника, запобігає забрудненню кормів для тварин і знижує вплив на навколишнє середовище.

Механізм вузлов'яза поєднується з перепроектованими голками й системою повернення голки. Встановлені в більш міцній рамі, 6 вузлов’язів TwinePro LB4 XL використовують просту систему для створення високоміцного петлевого вузла.

В'язальна система TwinePro також забезпечує збільшення міцності на розрив і щоденної продуктивності завдяки більшій ефективності пресування і зниженню ризику пошкодження шпагату для сінозаготівельної техніки Case IH.

Результат роботи системи TwinePro

Основні елементи системи включають третій кулачок вузлов’яза, який додає третій поворот гачка для звільнення петлевого вузла. Також є диск для шпагату з двома зовнішніми виїмками, а не з чотирма, який знімає тиск на шпагат при формуванні другого вузла. Привід кулачкового механізму вузлів забезпечує роботу шпагатного диска і ножа.

З рішенням TwinePro, після того як перший стандартний вузол зав'язаний, другий петлевий вузол створюється для додаткової безпеки тюків. Він забезпечує підвищену міцність до 30%.

За словами виробника шпагату Tama, ця система дозволяє виготовляти добре зав'язані тюки стандартної щільності з використанням дешевшого шпагату або вищої якості щільності, яка повинна бути досягнута за допомогою стандартного шпагату.257 000 грн
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати