Технології

Агроробот для визначення стану здоров'я рослин від Fujian Newland Era Hi-Tech Co

9 Жовтня 2019 61

Агроробот від Fujian Newland Era Hi-Tech Co
Агроробот від Fujian Newland Era Hi-Tech Co
Fujian Newland Era Hi-Tech Co

Агроробот з технологією 5G і датчиками від компанії Fujian Newland Era Hi-Tech Co Ltd може переміщатися у теплиці, збирати дані про рослини і відправляти їх в контрольну кімнату, де вони аналізуються штучним інтелектом.

На відміну від промислових підприємств, де роботи можуть слідувати заздалегідь встановленими маршрутами і виконувати стандартизовані роботи, сільськогосподарська галузь набагато складніша.

Голова робота оснащена двома 5-мегапіксельними камерами, які функціонують як його очі, і двома 7-мегапіксельними камерами, що функціонують в якості вух. Датчики у верхній частині голови і рота дозволяють роботові визначати швидкість вітру, рівень вуглекислого газу, вологість, температуру та інші дані про природне середовище теплиці.

Хоча цей робот все ще є прототипом, він може визначити стан здоров'я рослин і вирішити, чи потребують вони заходів боротьби зі шкідниками.

В компанії сподіваються створити оптимізовану модель, здатну вирощувати сільгоспкультури, автоматично контролювати природне середовище в теплиці, а також своєчасно сповіщати про шкідників і захворюваннях.Радимо почитати