Технології

Система точного стрічкового обприскування Amazone AmaSelect Row

8 Жовтня 2019 117

Amazone AmaSelect Row
Amazone AmaSelect Row
Amazone

Amazone AmaSelect Row — система точноного стрічкового обприскування по рядках, яка приводиться в дію натисканням кнопки, що в свою чергу знижує витрати засобів захисту рослин.

З системою AmaSelect Row Amazone пропонує для всіх машин з форсунками AmaSelect можливість дистанційного перемикання з режиму суцільного обробітку на режим стрічкового обприскування по рядках. Зі слів виробника, за рахунок стрічкового обприскування по рядках можливо скорочення витрат засобів захисту рослин до 65%.

Необхідною умовою для цього є наявність спеціальних форсунок SpotFan 40-03 з кутом обприскування всього 40°. Спеціальні форсунки працюють без перекриттів і вносять по всій ширині факела розпилу 100% кошти для захисту рослин.

Стандартно форсунки AmaSelect розташовані в межах штанги з відстанню один від одного 50 см. Стрічкові обприскування реалізується на культурах з міжряддям 50 см без подальшого переобладнання дуже просто.

Amazone AmaSelect Row

Опціонально Amazone пропонує комплект для зміщення форсунок AmaSelect. При цьому відстань між форсунками в межах штанги зменшується до 25 см. За допомогою комплекту для зміщення дві з чотирьох форсунок AmaSelect зсуваються вправо і вліво.

Перевагою такого рішення є те, що навіть при відстані між форсунками 25 см забезпечується рівномірна обробка по всій поверхні. При використанні комплекту для зміщення з відстанню між форсунками 25 см можна проводити також стрічкове обприскування культур з міжряддям 75 см. Тут відкриваються тільки форсунки з необхідним відстанню між ними.

Кожна форсунка на корпусі AmaSelect може бути відкрита або окремо, або в комбінації з другої форсункою. Перемикання між окремими форсунками і суцільний і точкової обробкою можливо дуже просто, шляхом натискання кнопки на терміналі.

Amazone AmaSelect Row в роботі

При обробці культур з міжряддям 75 см використовується кожна третя форсунка при відстані між форсунками 25 см. За допомогою окремого меню при ISOBUS-управлінні знаряддям потрібно ввести тільки міжряддя, кут обприскування форсунок для стрічкового обприскування і висота обробки. Вибір правильного механізму включення форсунок здійснюється автоматично в межах оброблюваної смуги.

Особливо важливим при стрічковому обприскуванні є дотримання відстані до цільової поверхні. При дуже великій відстані між форсункою і цільової поверхнею смуга стає все ширше. При малій відстані вона звужується. Тут свої переваги повністю проявляє комбінація форсунок AmaSelect з активним веденням штанги ContourControl.

Залежно від міжряддя можливе зниження витрати ЗЗР в межах 40-50% (50 см на посівах цукрових буряків) або 50-65% (75 см на посівах кукурудзи, картоплі).Радимо почитати