Технології

Система контролю та перевірки техпарку DataConnect

17 Вересня 2019 220

Claas Lexion 580 в роботі на полі
Claas Lexion 580 в роботі на полі
Traktorist.ua

DataConnect — система контролю та перевірки техпарку, яка працює по принципу cloud-to-cloud. Технологія розроблена компаніями Claas365FarmNet та John Deere.

Дотепер фермери та підрядники зі змішаним парком сільгосптехніки могли лише записувати, обробляти та документувати свої дані, використовуючи відповідне обладнання та веб-портали окремих виробників.

За допомогою нового додатку клієнти можуть обмінюватися своїми даними через загальний інтерфейс, а також контролювати та перевіряти весь парк техніки.

Claas Lexion 460

Через DataConnect користувачі можуть вибирати бажану платформу даних у конкретного виробника і водночас зможуть передавати дані з інших машин через новий інтерфейс.

Дані залишаються доступними на порталах операційного центру John Deere, Claas Telematics або 365FarmNet, але можуть передаватися в режимі реального часу з одного хмарного сховища на інше. Ключовою перевагою для користувача є те, що всі необхідні конфігурації машини доступні в одній системі.

DataConnect дає змогу обмінюватися всіма важливими даними машинного обладнання, включаючи поточне та початкове розташування машини, рівень паливного бака, робочий стан та швидкість руху вперед. Також планується можливість передачі агрономічних даних.

Комбайни на зборі кукурудзи

За допомогою DataConnect залучені компанії мають змогу поділитися своїм досвідом зв’язку «хмара-хмара» з поточними проектами Фонду агропромислової електроніки (AEF). Власне тому дизайн та будова цього нового інтерфейсу створені для підтримки існуючих галузевих стандартів.Радимо почитати