Технології

Комп'ютер для розкидання добрив з використанням сигналу GPS Unia UTS

27 Серпня 2019 97

Unia UTS
Unia UTS
Unia

Unia UTS — комп'ютер, який використовується на розкидачах мінеральних добрив та дозволяє розкидати добриво з використанням сигналу GPS. Система встановлюється опційно на розкидачах моделей MXL компанії Unia.

Версія пакету Track Leader II допускає паралельне водіння розкидача на полі, і у версії пакету VRC дозволяє сіяти добриво відповідно до карти типу ґрунтів. Пріоритетним та головним завданням комп'ютера у стандартній комплектації є визначення заданої дози добрив незалежно від швидкості розкидача.

Розкидач Unia MXL 3000

Крім того, комп'ютер має наступні можливості: швидко змінити дозу посіву на ± 10, від 20 до 50% та контролю наявності гною, контролю швидкості розкидання з точністю до 1 м2, задання потужності і продуктивності га/год та контролю за роботою усіх датчиків.

Також, програмне забезпечення дозволяє виконувати наступні операції: документує оброблювання поверхонь та зберігає їх у комп'ютері або іншому носії; відображення кордонів на карті з обробленою територією та дозволяє проводити математичні розрахунки вже обробленої частини поля з точністю до 1 м2.Радимо почитати