Технології

Парова машина для знищення бур'янів X-Steam-inator

8 Серпня 2019 248

Парова машина X-Steam-inator
Парова машина X-Steam-inator
infoindustria.com.ua

X-Steam-inator — парова машина, яка призначена для знищення бур'янів. Машина завдяки генератору відключення живлення подає електроенергію на індукційний нагрівач, що в свою чергу миттєво створює пар, який наноситься на поле за допомогою керамічної ізоляції, контролюючи бур’яни та потенційно осушуючи посіви.

X-Steam-inator сконтруйована канадським фермером Роном Глеймом та вперше представлена на аграрній виставці в Канаді. Винахідник заявляє, що машина допоможе контролювати ріст бур’янів до посіву культур. Також агрегат оснащений функцією «відпарювання» бур’янів між рядами сільгоспкультур.

Рон Глейм має намір використовувати свою машину для комерційного виробництва зернових культур, а також для органічних культур. Щоб підвищити ефективність агрегату він планує співпрацювати з інженерами.

Вартість X-Steam-inator буде близька до ціни обприскувачам, 100-футовий тип тягача коштуватиме $200-275 тис, а самохідний $400-600 тис. Перші комерційні зразки парової машини з’являться на ринку Канади у 2021 році.Радимо почитати