Технології

Сільськогосподарський робот Deepfield Robotics BoniRob

18 Липня 2019 221

Deepfield Robotics BoniRob
Deepfield Robotics BoniRob
underground.net

Deepfield Robotics BoniRob — чотириколісний польовий робот призначений для спостереження за рослинами за допомогою двох камер, оцінювання стану посівів, вносення добрива і виявлення бур'янів і знищення їх, заганяючи назад у ґрунт ударами залізного «кулака» витрачаючи на один бур'ян біля однієї десятої частки секунди.

Ударний інструмент робота BoniRob має діаметр в один сантиметр і він може загнати бур'ян назад в землю на глибину в три сантиметри.

Deepfield Robotics BoniRob

Основною метою робота є молоді пагони бур'янових рослин, які він за допомогою камери з високою роздільною здатністю визначає за формою листа, але робот може впоратися і з дорослими рослинами, буквально покремсавши їх за допомогою серії ударів, які слідують з частотою один раз в 100 мілісекунд.

BoniRob може переміщатися сам, пристосовуючись до різних розмірів поля. Модульний відсік робота може обробляти до 150 кг матеріалу, а генератор енергії працює без підзарядки 24 години.

Deepfield Robotics BoniRob

Зрізальний механізм робота становить 1 см в ширину і здатний забивати бур'яни на глибину до 3 см в ґрунт. Робот спочатку виявляє рослини, порівнює їх з вбудованою базою даних, а потім знищує дрібні бур'яни. Великі ж рослини він видаляє в кілька підходів.

Максимальна швидкість роботи BoniRob — 3,7 см/с з щільністю бур'янів 43 од./м, але при більш низькій щільності бур'янів швидкість може досягати 9 см/с.Радимо почитати