Технології

Система двохдискових сошників Amazone TwinTeC+

15 Липня 2019 221

Amazone TwinTeC+
Amazone TwinTeC+
Amazone

Amazone TwinTeC+ — cистема двохдискових сошників, тиск на які можна безступінчасто гідравлічно регулювати в межах від 15 до 100 кг.

Тим самим, за словами розробника, тиск швидко і просто можна регулювати з урахуванням мінливих ґрунтових умов. Оскільки тиск забезпечується за рахунок циркуляції мастила, незмінне ведення по глибині сошників забезпечується навіть при змінному ґрунтовому рельєфі.

Глибину обробітку сошників можна налаштувати незалежно від тиску. Для цього компанія Amazone оснастила машину комфортним, централізованим механізмом зміщення. Управління яким здійснюється механічно, за допомогою обертових рукояток.

Система двохдискових сошників TwinTeC+

Дводискові сошники TwinTeC + з діаметром 380 мм встановлені на корпусі-тримачі. Похиле розташування сошників на сошниковій балці передбачено міцною конструкцію для застосування в найважчих умовах.

За кожним сошником розташовується опорний коток Control+ з діаметром 380 мм з гумовими шинами, який слідкує точно по колії. Він закріплений на тримачі сошників з допомогою спеціального тримача коліс, виготовленого з покращеної сталі.

Для легких, середніх і важких ґрунтів можуть бути встановлені опорні котки на вибір з шириною протектора 50 мм, 65 мм або 80 мм. На тримачі коліс опціонально можна в другому ряду сошників встановити посівний штригель. За допомогою механізму зсуву можна регулювати інтенсивність обробітку штригеля в трьох положеннях.Радимо почитати