Технології

Ротор зернозбиральних комбайнів Case IH Small Tube

9 Липня 2019 222

Case IH Small Tube
Case IH Small Tube
caseih.com

Case IH Small Tube — ротор зернозбиральних комбайнів компанії Case IH, який розроблявся спеціально під умови збору урожаю на Середньому Сході.

За словами виробника, була переглянута вся установка ротора, щоб взяти з нього максимум користі. Він пройшов випробування в полях, результатом яких стала висока пропускна здатність, найкраща якість зерна і соломи та відсутність втрат зерна.

Ротори Small Tube на всіх комбайнах підлаштовані під налаштування бичів молотильного барабану. Роторна секція, що покриває підбарабання, має новий біч молотильного барабану для швидшого обмолоту і сепарації, в той час як роторна секція, яка покриває зону сепарації, оснащена звичайним бичем з зубчастими бичами для влювлювання останнього зерна.

Комбайн Case IH в роботі

Переваги полягають у кращому обмолоті і сепарації, що сприяє зниженню втрат і зменшенню чутливості ротора до змінного стану посівів.

Тріснуте зерно є проблемою не тільки через власне пошкодження зерна, а також тому що воно легко видувається з задньої частини комбайна. Як додає розробник, завдяки перевагам обмолоту Axial-Flow та ротору Small Tube комбайни Case IH забезпечують стабільно високу якість зерна.

Доступ до клітки ротора можливий з обох сторін комбайна, а змінні модулі можуть бути легко видалені та змінені для різних культур — перевага Axial-Flow.Радимо почитати