Технології

Гумові гусениці Continental Trackman

8 Липня 2019 222

Continental Trackman
Continental Trackman
titanmachinery.ua

Continental Trackman — гнучкі, армовані, гумові гусениці, які призначені працювати як первинний тяговий елемент з широким спектром застосування.

За словами розробника, Trackman розроблялися з метою досягання максимальної продуктивності і надійності — гусениці дозволяють протистояти найбільш важким польовим умовам.

Continental Trackman

Гнучкі гумові гусениці складаються з трьох основних компонентів: каркаса, протекторних та приводних лагів. При цьому каркас — серце трака. Він складається з декількох різних гумових шарів, кожен з яких призначений для виконання певної функції (наприклад, для забезпечення зчеплення, протидії зносу, різання, зім'яття та інш.).

Ця плоска гумова стрічка також містить сталевий пакет армування, який забезпечує міцність, жорсткість і керованість і запобігає розтягнення трака протягом всього терміну служби.

Гусеничний трактор Case IH Quadtrac 620

Trackman має вдосконалений дизайн протектора для високих тягово-швидкісних характеристик, кращої зносостійкості і охолодження. Розробник додає, що трак містить 4 шари гумовометалевих ременів в каркасі з високою концентрацією сталевого армування на ринку. Запатентований оцинкований трос забезпечує найбільшу стійкість до стирання.

У конструкції гусениць застосована технологія Armorlug для більш тривалої служби приводних лагів. Використовується подвійне поєднання шарів безперервної армованої тканини (без нахлестів і з'єднань). Все це веде до поліпшення характеристик і продовження термінів експлуатації трактів.Радимо почитати