Технології

Система кращої амортизації сільгоспшин Continental N.flex

5 Липня 2019 223

Continental N.flex
Continental N.flex
continental.ru

Continental N.flex — система шин, яка запобігає так званому ефекту плоскої плями, з яким фермери часто стикаються вранці: шина за ніч охолоджується, матеріал каркаса розтягується, зона контакту приймає форму поверхні і залишається плоскою. Система використовуєится на шинах Tractor70 та Tractor85 компанії Continental.

На наступний день фермер відчуває вібрацію і дискомфорт при русі, поки шина знову не нагріється. Технологія N.flex в шинах запобігає подібному явищу. При нагріванні шини під час руху нейлон стискається набагато менше, ніж звичайні матеріали, і слабкіше розтягується при охолодженні — це зберігає шину ідеально круглої з раннього ранку.

Нейлон матеріал каркаса шин, який набагато більш гнучкий і при цьому більш розмірно-стійкий, ніж інші матеріали. В результаті він забезпечує кращу амортизацію, а також високий рівень комфорту руху, і запобігає тимчасові деформації шини — плоским ділянкам на початку експлуатації.

Шини від Continental

Навіть при високому тяговому зусиллі і великому навантаженні радіальні шини забезпечують мінімальне бічне відведення і формують більш плоску колію, тим самим захищаючи ґрунт від пошкодження. Технологія борту з одним сердечником і зменшеним профілем скорочує час установки шини. Крім того, конструкція борту дозволяє застосовувати шини при низькому внутрішньому тиску і, таким чином, зводить до мінімуму пошкодження ґрунту.

Важливо, щоб шини для трактора щільно прилягали до обода. Наприклад, звичайні шини для трактора оснащуються бортовими кільцями з десятьма паралельними кільцями корду, закрученими десять разів навколо сердечника. Однак дана конструкція ускладнює установку шин, так як пересічні нитки корду роблять борт дуже жорстким і нерівним і закінчуються чимось на зразок сходинок.

Continental Tractor85

Тому для шин Tractor70 і Tractor85 Continental використовує одинарне дротове кільце, багаторазово проходить навколо сердечника борту, як в судовому шлангу. Такий сердечник з одинарної дроту помітно підвищує компактність, міцність і довговічність борту, полегшуючи установку шини на обід колеса.

 Радимо почитати