Технології

Система конфігурації комбайнів для функцій розділення та очищення Claas Cemos Automatic

4 Липня 2019 234

Claas Cemos Automatic
Claas Cemos Automatic
Claas

Claas Cemos Automatic — повністю автоматична система конфігурації комбайнів для функцій розділення та очищення. Система безперервно регулює процеси сепарації і очищення, постійно адаптуючи цим самим машину до умов збирання.

Таким чином, машина дозволяє автоматично домогтися максимальної продуктивності при найвищій якості і чистоті зерна, а також мінімальному витраті палива. Комбайнерові необхідно тільки активувати автоматичну функцію. Після цього машина автоматично налаштовує такі вузли:

  • Частота обертання ротора (система сепарації);
  • Положення заслінки ротора (система сепарації);
  • Частота обертання вентилятора (система очищення);
  • Ступінь відкриття верхнього решета (система очищення);
  • Ступінь відкриття нижнього решета (система очищення).

 Claas Lexion 770

Повна свобода дії для комбайнера

Програмне забезпечення Cemos Automatic працює на базі програмного забезпечення Cemos. Комбайнер може в будь-який момент втрутитися в роботу системи і за допомогою діалогів з Cemos визначити правильні установки. При цьому система Cemos Automatic залишається активною.

Крім того, є, звичайно ж, можливість постійного ручного регулювання сепарації залишкового зерна і очищення в Cebis. У такому випадку система Cemos Automatic тимчасово відключається. При повторному натисканні кнопки Auto Pilot на багатофункціональному джойстику Cmotion система Cemos Automatic активується знову.

На додаток до всього, автоматичну функцію можна повністю активувати або деактивувати. Також система Cemos Automatic може бути активована або деактивовано окремо для систем сепарації і очищення.

Система Claas Cemos Automatic

Чотири стратегії оптимізації

Комбайнер може вибрати одну з чотирьох стратегій оптимізації:

  • Максимальна продуктивність;
  • Мінімальні витрати палива;
  • Висока якість обмолоту;
  • Збалансоване співвідношення.

Таким чином, комбайнер конкретно задає системі Cemos Automatic, який результат повинен бути досягнутий відповідно до необхідної стратегії. Для оптимального виконання даного завдання система Cemos Automatic самостійно регулює налаштування для сепарації залишкового зерна і очищення.

Claas Lexion 770

Cebis Mobile забезпечує огляд

Візуалізація Cemos Automatic здійснюється на терміналі Cebis Mobile. Меню робочого режиму є оглядом всіх агрегатів, завдяки чому може здійснюватися постійний автоматичне регулювання.

Принцип дії простий, але надзвичайно ефективний: після початку роботи в полі система Cemos Automatic регулює певні задані значення і через короткий час визначає оптимальні настройки для робочих систем.

Дані оптимальні настройки постійно перевіряються і адаптуються з урахуванням мінливих в ході роботи умов збирання. Таким чином, система Cemos Automatic забезпечує постійне регулювання, яке не зможе виконати в ручному режимі жоден комбайнер.Радимо почитати