Технології

Система автоматизації комбайнів Case IH AFS Harvest Command

11 Червня 2019 230

Case IH AFS Harvest Command
Case IH AFS Harvest Command
Case IH

Case IH AFS Harvest Command — cистема автоматизації комбайнів, що доступна для комбайнів серії Axial-Flow 250. Система спрощує процес збирання завдяки активному зчитування та оптимізації налаштувань машини для забезпечення максимальної якості та економії зерна — незалежно від рівня кваліфікації оператора.

За слова розробника, використовуючи ексклюзивну, запатентовану технологію, система автоматизації AFS Harvest Command активно регулює налаштування комбайна при зміні умов збирання.

Оператор обирає рівень автоматизації з чотирьох доступних режимів роботи. Таким чином, система Harvest Command, маючи 16 датчиків на машині, контролює сім налаштувань комбайна. Ця технологія дозволяє навіть недосвідченому оператору досягти високої продуктивності.

Збирання врожаю за допомогою техніки Case Ih

Незалежно від часу доби, умов врожаю або рівня вологості, система автоматизації комбайна AFS Harvest Command завжди працює для користувача. Кожен режим автоматизації визначає різні результати збирання — від якості зерна до економії зерна та пропускної здатності.

Оператор оберає режим автоматизації, який відповідає йоо цілям в збиранні. Потім встановлює тип культури, максимальну робочу швидкість і граничні значення потужності, і  вже далі AFS Harvest Command бере все під свій контроль.

Режим продуктивності

Автоматизація для досягнення максимальної економії та якості зерна при оптимізації пропускної здатності.

Це найчастіше використовуваний режим автоматизації, який використовується, коли збирання проходить добре, умови майже ідеальні, жодних погодних загроз не передбачається. 

Комбайни Case IH під час жнив

Режим якості зерна

Автоматизація для досягнення максимальної якості зерна в бункері при економії зерна та оптимізації пропускної здатності.

Цей режим розрахований на те, щоб забезпечити зерно найвищої якості та мінімізувати число подрібнених зерен.

Режим максимальної пропускної здатності

Оператор може максимально збільшити пропускну здатність і машина автоматично підлаштується під економію зерна та підтримування якісного зразку.

Цей режим підходить для коротких вікон для збирання врожаю та погодних обмежень. Максимізуйте оброблену площу без шкоди для якості зерна.

Комбайн Case IH в роботі

Режим фіксованої пропускної здатності

Оператор може зафіксувати пропускну здатність машини, і вона буде підлаштовуватися під економію зерна та підтримування якісного зразку.

Цей режим підходить, коли оператор має обмежені умови роботи (наприклад, графіки перевезень або обмежені строки сушіння). Підтримуйте визначену пропускну здатність, щоб відповідати вашій інфраструктурі.

В кабіні комбайна Case IH

Спрощуйте збирання за рахунок оптимізованих елементів управління

Точне налаштування параметрів збирання врожаю є випробуванням навіть для найдосвідченішого оператора. Система AFS Harvest Command допомагає вдосконалити процес збирання, зменшивши кількість функцій, які потрібно контролювати в кабіні, від дванадцяти до трьох.

Оператор контролює зазор між бічем молотильного барабану та планками підбарабання, положення жатки і вивантаження зернового бункера, а решту контролює AFS Harvest Command.

Коли зерно рухається по комбайну, система автоматизації регулює відкриття верхнього решета, нижнього решета, частоту обертів очищуючого вентилятора, кут лопатей ротора, оберти ротора і швидкість руху.

Чим менше функцій для моніторингу, тим менше шансів на помилку та менша втомлюваність оператора.

 Радимо почитати