Фото

Гарячі трактористки та раритетна техніка

27 Грудня 2018 225

Щорічно редакція Traktorist.ua дарує вам можливість провести весь рік з нашими «гарячими» календарями. У цьому році ми знайшли легендарних хранительок полів, які рятують поля та врожаї від граду та засухи, а техніку від поломок та простоїв. Зі своїх агробайків вони дозволили нам краєм ока зазирнути до світу Берегинь. Тепер їх таємниці — у ваших руках. Презентуємо Вам агрокалендар на 2019 р. — «Берегині 2019».

Це календар може стати чудовим новорічним подарунком. Детальніше про нього можна дізнатися на на сайті Latifundimag.com.

«Гарячі» німкені на стареньких тракторах

У німецькому еротичному календарі під назвою «Jungbauernträume», що можна перекласти як «Мрії молодого фермера», позують 12 спокусниць на тлі збиральної техніки в сільській місцевості, і призначений він, як кажуть його творці в описі, одиноким трудівникам села. Фермерський календар виходить вже не перший рік, але тематика все та ж.

І у 2019 р. професійний фотограф Франк Лютцебек представляє мрії молодого фермера в еротично-сільському форматі: у «Jungbauernträume 2019» усі дівчата позують топлес поруч з технікою і здатні завести не тільки сільськогосподарські машини. Традиція є традиція!Радимо почитати