Новини

Цеппелін Україна представить новий зернозбиральний комбайн на Агро-2016

24 Травня 2016 7

На виставці «Агротехніка і агрологистика», яка відбудеться в рамках «Агро-2016» у Києві, компанія «Цеппелін Україна» представить всій Східній Європі новинку від відомого світового бренду-виробника якісної сільськогосподарської техніки — Massey Ferguson. Це буде абсолютно новий в своєму класі зернозбиральний комбайн MF T7. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що новинка відрізняється високим рівнем надійності, новітнім технологічним обладнанням і високими технічними показниками.

 

«Головною особливістю нового комбайна є поперечний ротор, який розташований в центрі машини, що забезпечує більш низький центр ваги і більш місткий зерновий бункер. Також, завдяки такому ротору, ефективно зібраний урожай надходить від жатки безпосередньо в ротор. Таким чином маса без пошкоджень і ущільнень проробляє мінімально короткий шлях, що дозволяє скоротити витрату палива», — йдеться в повідомленні.


На відміну від інших комбайнів такого класу, Massey Ferguson Т7 більш легкий, що дозволяє зробити збір врожаю ще більш ефективним, і зменшити ущільнення грунту.

Кут обмолоту і сепарації в 360° значно підвищує продуктивністьа також робить обмолочення дуже м'яконе пошкоджуючи урожай.

«Нова технологія очищення включає в себе два етапиЗібрана масаприскореним шляхом очищається сильним потоком повітря, яким йде від вентилятораТаким чином вдається очистити зерно ще до його потрапляння на решіткуІнноваційна система очищення забезпечує незмінний кут руху зернової масищо становить 23% незалежно від положення самого комбайна», —повідомляють в компанії.

Також наголошуєтьсящо новий комбайн допоможе заощадити час і грошітак як вивантаження відбувається при рекордної швидкості в 141 л/с. Таким чином повний бункер вивантажується всього за 98 с.