Новини

Цеппелін Україна незабаром представить нову модель Challenger сівалки

26 Травня 2016 19

Компанія «Цепелін Україна» готується представити нову модель сівалки для просапних культур Challenger CH9108 14-TBs на агропромисловій виставці НК «Експоцентр України», яка пройде на початку червня в Києві. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що функціонал моделі розрахований для роботи за трьома технологіями обробки грунту: традиційної, мінімальної, а також системи нульового обробітку ґрунту (більш відомої як No-Till).

Всі моделі серії пневматичних агрегатів зернових CH 9100 є авторитетними сільськогосподарськими машинами, які спеціалізуються на якісному і високопродуктивному посіві технічних культур, таких як соя, кукурудза, соняшник і ін.

Відмінною особливістю серії є її практичність і функціональна гнучкість, яка дозволяє найбільш ефективно використовувати агрегат в різних посівних роботах.

«Трактор Challenger CH9108 14 є економічним рішенням з точки зору точності посадки в широкому діапазоні умов. Вона ідеально підходить для тракторів потужністю до 240 л. с. Дана модель включає в себе 8 рядів, між рядним відстанню 70/76 див. Інтервал робочої швидкості моделі становить до 15 км/год», — йдеться в повідомленні.Радимо почитати