Новини

Збирачі тюків компанії Phiber з’являться на європейському ринку

2 Серпня 2016 28

Збирач тюків компанії Phiber в роботі
Збирач тюків компанії Phiber в роботі
fwi.co.uk

Британська компанія-дилер техніки The Small Bale Company уклала договір з канадською компанією Phiber на поставки їхньої продукції до Великої Британії, повідомляє fwi.co.uk.

Компанія Phiber виготовляє 2 типи збирачів тюків: збирач та укладальник, котрі працюють від гідравліки трактора.

Перший тип це збирач з плоскою робочою поверхнею, котрий тягнеться за пакувальним пресом і на якому можуть розміщуватися тюки розміром 90x90см, 90x120см та 120x120см.

Стандартна модель розрахована для сіна та соломи і може мати такі функції, як ваги, більший поштовх та додаткові ролики для зменшення тертя, викликаного липкими силосними тюками. Ціна на такий збирач стартує від £21,000.

В той же час укладальники призначені для тюків шириною 120см, а оператор може запрограмувати укладальник на формування тюків у два чи три яруси.

Знову ж таки, вони призначені в основному для роботи з сухим сіном і можуть вивантажувати тюки на будь-якій швидкості, від 5 до 20км/год. Також може бути додана функція Pause-to-dump, що дозволить оператору обрати опцію відстрочки вивантаження під час повороту. Ціна та такий укладальник починається з £34,000.Радимо почитати