Новини

Завод Кобзаренка сплатить до держбюджету 140 млн грн в 2018 р.

14 Вересня 2018 441

Zavod_Kobzarenka
День поля Заводу Кобзаренка
Traktorist.ua

Цього року Завод Кобзаренка планує сплатити до державного бюджету України 140 млн грн. 

Про це під час відкриття Дня поля повідомив власник підприємства Анатолій Кобзаренко. Захід, що відбувається вперше, проходить в смт Липова Долина в Сумській області.

Під час презентації заводу Анатолій Кобзаренко розповів, що підприємство було створено у 1993 році, де першим працівником був він сам. Далі виробництво розширювалось, і вже за 5 років близько 100 працівників було працевлаштовано та працювало у дві зміни. Наразі на підприємстві працевлаштовано 800 чоловік. Середня заробітна плата співробітника складає 11 тис. грн, а щорічна сума податку за одну працевлаштовану особу до держбюджету становить 170 тис. грн. 

Також власник підприємства розповів про створення нових виробничих потужностей.

«Створено виробничу дільницю в Ромнах, де наразі працює 20 чоловік, а до кінця року плануємо розширити штат працівників до 100 чоловік», — коментує Анатолій Кобзаренко.

Продукцію підприємства реалізують до 30 країнг світу. 

«Буквально минулого місяця ми вперше відвантажили замовлення в Італію та Південну Корею. Наша техніка працює в Австралії, Південній Африці, Європі. Але і на цьому ми не збираємось зупинятись», — зазначає Анатолій Кобзаренко.

За словами керівника компанії, з виробничого конвеєра щогодинно сходить один причіп, а за рік завод виробляє приблизно 2000 одиниць техніки.Радимо почитати