Новини

Завод Кобзаренка планує вийти на ринки США, Індії та Ірану

7 Грудня 2017 124

«Завод Кобзаренка» експортує техніку у понад як 25 країн світу
alliancehrllc.com

«Завод Кобзаренка» експортує техніку у понад як 25 країн світу і планує відкриття ринків Ірану, Індії та США у 2018 році. Про це розказав Дмитро Кобзаренко в ексклюзивному інтерв’ю для Traktorist.ua

«Найбільш екзотична для нас — Австралія. Минулого року туди було продано 2 контейнери розвантажувальних машин із мішків, і в цьому році продали ще один контейнер. Також цьогоріч продали розкидач міндобрив в ОАЕ. Через німецьку фірму спеціалізовану лише на запаковці зерна в мішки, було продано 6 запакувальних машин до Китаю. В планах на 2018 рік відкриття ринків Ірану, Індії та США», — розповідає продакшн-директор «Завод Кобзаренка» Дмитро Кобзаренко.

Наразі, за рік компанія продає понад 1500 од. техніки на рік. Найпопулярніша техніка — перевантажувачі зерна. 

«Ми продали 350 перевантажувачів  зерна цього року. Але до кінця року я думаю буде десь іще плюс 20 шт. Ця техніка зацікавила норвезьких дилерів, хоча наші машини не підходять до специфіки ґрунтів у Норвегії. Тому вони замовили ПБН-9 на широких колесах, така машина підійде до ґрунтів із високою вологістю. Рівно за 3 місяці абсолютно проект ПБН-9 пройшов етап від підписання договору до поставки у Норвегію», — наголосив Дмитро Кобзаренко.

Більше по темі читайте: Дмитро Кобзаренко: Роботизація виробництва — не вихід для насРадимо почитати