Новини

Запровадження 5G забезпечить збільшення виробництва сільгосппродукції

19 Червня 2018 183

rozumne_zemlerobstvo
Розумне землеробство
buduysvoe.com

Фахівці прогнозують, що технологія надшвидкісного інтернету 5G суттєво розширить можливості для роботизації сільського господарства та сприятиме збільшенню обсягів виробництва.

Про це повідомляє vikna.if.ua.

Робота в реальному часі без витрат часу на передачу та обмін даними зробить обробіток поля в рази швидшим та якіснішим. Разом з тим, ті області, які мали мінімальне чи взагалі не мали інтернет-покриття тепер будуть охоплені 5G, від чого виграють фермери.

«Таким чином, у вас можуть бути два комбайна, які збирають один і той же урожай. Зараз ми повинні закладати час на передачу даних від 30 до 60 секунд, що сильно гальмує процес у великому масштабі», — повідомляє Джуліан Санчес, директор Центру інноваційних технологій виробника сільгоспмашин John Deere.

За умови впровадження 5G зв’язок між комбайнами через хмару може бути скорочений до менш ніж однієї секунди. Зв’язок в режимі реального часу буде означати, що робокомбайн, що має більше інформації про поле, може відправити дані для оптимізації на інший комбайн, щоб всі машини працювали ефективно.

«До 2050 року на планеті буде дев’ять мільярдів чоловік. І щоб нагодувати цих людей, нам, ймовірно, необхідно збільшити поточне виробництво продовольства на 70%. Це справжня гонка!», — говорить Террі Пикетт, менеджер по передовим технологіям в John Deere.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, до 2050 року світ можна буде прогодувати тільки за рахунок збільшення виробництва їжі на 70%. Щоб домогтися максимальної продуктивності сільськогосподарських культур, компанія Eseye спільно з Burkard Engineering запровадить розумні датчики для виявлення патогенних мікроорганізмів. Поки технологія проходить випробування, але з часом вона з’явиться на світовому ринку.Радимо почитати