Новини

За програмою компенсації вартості техніки лишилися неосвоєними 636,1 млн грн

20 Вересня 2018 220

Silgosptehnica
#GoЗаАгроДотаціями
Traktorist.ua

На засіданні уряду 18 вересня були презентовані проміжні результати реалізації програм державної підтримки сільськогосподарських виробників у 2018 році.

Про це повідомляє kmu.gov.ua.

Проте в уряді зізнаються, що ступінь освоєння коштів за програмами є нерівномірним. Разом з тим, чиновники вважають, що за більшістю напрямків процес не викликає нарікань і вже згенерував позитивні ефекти в галузі.Станом на 14 вересня 2018 року з 945 млн грн, виділених на часткову компенсацію сільгосптехніки та обладнання, фактично було освоєно лише 233,9 млн грн, що становить приблизно 25% від запланованої суми. Ще 75 млн грн перебувають у виді оформлених заявок на серпень поточного року.

Як повідомляють у Мінагро, за перше півріччя 2018 року обсяг придбання сільгосптехніки збільшився на 37% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Разом з тим відбулось і збільшення кількості робочих місць і наразі становить понад 1200 одиниць.Загалом, жодна з державних програм в аграрній галузі не була реалізована навіть на 50%.

Нагадаємо, що в Україні запущено проект #GoЗаАгроДотаціями, який покликаний спонукати аграріїв повертати свої податки через кошти, які закладені у бюджет держпідтримки.

Щоб дізнатись більше про ймовірні причини провалу кампанії та шляхи отримання компенсації читайте матеріал #GoзаАгроДотаціями.

У вас лишилося 3 місяці, ідіть за дотаціями та не дайте пропасти в кишенях вашим податкам.Радимо почитати