Новини

За 2017 рік прибуток компанії Сlaas виріс у два рази

13 Грудня 2017 96

Центр розробки електроніки Claas в німецькому Діссене (Нижня Саксонія)
Сlaas

В 2017  році компанія  Claas збільшила оборот компанії на 3,6% до 3,76 млрд. євро. У порівнянні з 3,63 млрд. євро минулого року.

«Завдяки стабілізації ринку сільськогосподарської техніки нам вдалося вийти на позитивну динаміку розвитку та істотно підвищити рівень рентабельності компанії. Найбільший внесок зробили ринки Східної Європи, де високі урожаї зернових привели до підвищення попиту на сучасну сільськогосподарську техніку»,  —  наголосив прес-секретар правління концерну Claas Германн Лобек.

У 2017 році інвестиції компанії в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки збереглися на рекордному рівні: 217 млн. євро.

Крім того, компанія відкрила новий центр розробки електроніки в німецькому Діссене (Нижня Саксонія). Новий центр увійшов до складу підрозділу Claas E-Systems.

На його території, що займає 5 га, в штатному режимі працють 170 програмістів, інженерів та інших фахівців. Вони займаються  вдосконаленням приладів контролю, електроніки, терміналів, систем відеоспостереження, автоматичної навігації і іншими інноваційними розробками.Радимо почитати