Новини

З 2015 р. Украгролізинг не фінансується з Держбюджету

3 Червня 2016 2

Національна акціонерна компанія«Украгролізинг» з 1 січня 2015 р. не користувалася і не користується зараз коштами Держбюджету.

Про це свідчать результати аудиторської перевірки Рахункової Палати України, повідомляє прес-служба компанії.

«Всі поточні закупівлі сільгосптехніки в 2015-2016 рр. компанія здійснювала виключно за рахунок власних оборотних коштів (в розумінні ст. 115 ЦК України) і шляхом застосування відкритих і прозорих тендерних процедур. Саме застосування системи тендерних закупівель дозволило компанії завершити минулий рік з прибутком», — повідомляють в «Украгролізингу».

Відзначається, що в 2016 р. компанія обрала нову стратегію здійснення закупівель техніки для фінансового лізингу. Тепер вибір предмета лізингу, його технічні характеристики, а також виробник обираються безпосередньо лізингоодержувачем.

Застосування подібних процедур дозволяє не створювати складів техніки, під яку шукаються лізингоодержувачів, а закуповувати ту техніку, на яку вже існує замовлення та зроблено часткове отримання від лізингоодержувача.

«Задоволеними залишаються всіми економимо, а клієнт має саме те, що йому необхіднобажану техніку», — підкреслили в компанії.