Новини

Юпітер 9 Агросервіс презентував техніку John Deere та Vaderstad на Міжнародних днях поля

21 Червня 2018 220

John_Deere_S770i
Комбайн John Deere S770i
Traktorist.ua

Офіційний дилер сільгосптехніки John Deere та Vaderstad компанія «Юпітер 9 Агросервіс» на «Міжнародних днях поля» експонувала ряд сільгоспмашин John Deere: комбайн S770i, кормозбиральний комбайн 8400, 100 та 200-сильні трактори, сівалки Vaderstad Tempo та Rapid суцільного висіву. Крім того у демо-показах брали участь обприскувач 4730 зі штангою 30,6 м, трактор 8345R з глибокорозпушувачем 2720, а також трактор 320R.

Про особливості участі у заході кореспонденту Traktorist.ua у ексклюзивному інтрев’ю розповів старший менеджер з продажів «Юпітер 9 Агросервіс» Андрій Дем’яненко.

«За результатами демо-показів обприскувач показав себе просто прекрасно, модель має стабільну штангу», — ділиться враженнями Андрій Дем’яненко.

На сьогодні топ продажів техніки складається  з зерно- та кормозбиральних комбайнів, тракторів, самохідних обприскувачів та сівалок Vaderstad.

«Техніка John Deere це люксовий бренд, елітний. Наша ціна в межах ринку, але враховуючи що техніка преміум-класу нам дуже легко аргументувати чому така висока ціна і за що платить покупець», — коментує менеджер з продажів компанії-дилера.

Компанія бере участь в Міжнародних днях поля вже вдруге. Основна мета участі — показати техніку в роботі, а особливо у порівнянні з іншими марками. Разом з тим, планів продажу не ставлять, бо склад з технікою вже майже пустий, все розпродано.Радимо почитати