Новини

Ярославський придбає додатковий пакет акцій ХТЗ

13 Жовтня 2016 34

Завод ХТЗ починає процес відновлення
Завод ХТЗ починає процес відновлення
dozor.kharkov.ua

Група DCH Олександра Ярославського офіційно повідомляє про початок процесу придбання додаткової кількості акцій ПАТ «Харківський тракторний завод» (ХТЗ) в розмірі 29% статутного фонду, повідомляє прес-служба групи компаній.

Мова йде про пакеті, який до недавнього часу мав намір сформувати австрійський інвестор Зігфрід Вольф для досягнення цільової структури власності. За домовленістю сторін умови придбання даного пакета є конфіденційними.

Олександр Ярославський придбав контрольний пакет акцій ХТЗ в квітні поточного року за пропозицією Зігфріда Вольфа.

«Партнерство з Олександром Ярославським дозволить надати розвитку заводу новий імпульс. Ми давно знайомі, я знаю його як людину слова, про який дуже добре відгукуються всі бізнес-партнери - в тому числі іноземні. Саме тому, коли виникла загроза для моїх інвестицій в Україну, я звернувся до нього з пропозицією знову стати акціонером ХТЗ», - заявив Вольф.

Згодом був прийнятий і затверджений план оздоровлення підприємства, для реалізації якого група DCH відкрила кредитну лінію ХТЗ в розмірі 400 млн грн. на поповнення оборотних коштів. В даний час на заводі проводиться комплекс санаційних заходів, спрямованих на відродження заводу: ряд служб почали роботу, ведеться відновлення господарських зв'язків з постачальниками і партнерами.Радимо почитати